wsiepolskie.pl

Encyklopedia Wsi i Regionów

Istotą rzemiosła jest jego nastawienie na potrzeby lokalnych odbiorców. Rzemieślnik, który posługuje się pracą własnych rąk i mało skomplikowanymi narzędziami, nie jest w stanie sprostać wymaganiom szerszego rynku.
Może za to pochwalić się zdecydowanie większym urozmaiceniem swoich produktów, ich indywidualnym charakterem. Dla produkcji seryjnej jest to po prostu nieosiągalne, a w przypadku rzemiosła sprawia, że produkty wytworzone w ten sposób stają się wyjątkowo poszukiwane na rynku.

Filtr wyszukiwania

  • lub Anuluj

Wizytówki

Stwórz na portalu wsiepolskie.pl własną wizytówkę, by skutecznie zareklamować swoją firmę, instytucję czy organizację. Informacja o twojej działalności pojawi się na stronach internetowych wsi w gminie, powiecie, województwie lub też w całym kraju. Włącz się do ogólnopolskiego organizmu internetowego wsiepolskie.pl rozdając swoją wizytówkę użytkownikom naszego portalu. Dzięki oryginalnej, niezwykle skutecznej, regionalno-tematycznej wyszukiwarce twoja oferta trafi do wielu potencjalnych odbiorców i zainteresowanych.